هافمن، گامی بزرگ به سوی نوآوری و فرهنگ سازی

  |   اخبار   |   بدون دیدگاه

میراب پروفیل (هافمن) برگزار میکند:

              ((همایش بزرگ انبوه سازان اصفهان با هدف آشنایی بیشتر با درب و پنجره uPVC))

واژه فرهنگ سازی چندسالی است که در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد و نگاه مستقیم به ایجاد بستر مناسب و پیش ساخت های مورد نیاز و سپس بهره برداری از یک تکنولوژی و یا اصلاح یک عملکرد دارد. در هر بخش صنعت برای رسیدن به آگاهی نیاز به اقدام متخصصین همان صنعت بر ای رفع تیرگی ها و کاستی هاست.

با همین هدف کارشناسان توانمند مجموعه هافمن تصمیم به اجرای طرح گسترده ای جهت آشنایی هر چه بیشتر انبوه سازان و مشاغل مرتبط با این صنعت نموده اند.

uPVC در کشور ما صنعت نوپایی قلمداد میشود که درآغاز با اقبال خوبی روبرو شد اما به خاطر مشکلاتی که به علت عدم نظارت درست دستگاه های ذیربط ایجاد شده بود،‌از قبیل تولید پروفیل بی کیفیت و مونتاژ بدون رعایت استانداردهای لازم توسط عده ای اندک و تبلیغات سوء بعضی رقبای نا آگاه کم کم با مشکلاتی مواجه شد.

با توجه به توضیح بالا میتوان نتیجه گرفت فرهنگ سازی لازم در مورد استفاده از متریال هایی با استاندارد جهانی  صورت نگرفته و اطلاع رسانی کافی انجام نشده است. به سادگی این کمبود را با صحبت با مشاغلی که درگیری مستقیم با صنعت درب و پنجره دارند میتوان لمس کرد. عدم آگاهی و تمایل به رقابت با هر وسیله و هر شیوه (درست و غلط) باعث ایجاد شایعه ها و تهمت های نادرست به سازندگان و تولیدکنندگان درب و پنجره uPVC شده است. فضای ناسالم رقابتی ایجاد شده میتواند با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی درست کمرنگ شده و کم کم جای خود را به همکاری سالم و رقابتی زیبا بدهد.

امید که نیّت خیرخواهانه و زیبای متخصصین مجموعه بزرگ میراب پروفیل (هافمن) محقّق گردد و رضایت این موفقیت کام همه شاغلین صنعت عظیم uPVC را شیرین نماید.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه