پروفیل وین کلاس Winclass

  |   اخبار   |   بدون دیدگاه

پروفیل وین کلاس Winclass از زمان تأسیس تا کنون با اتکا به الطاف بی دریغ پروردگار و با استفاده از کادری مجرب و متخصص توانسته پیشینه ای روشن از خود به جا بگذارد و اعتماد شما مشتریان قدر شناس و عزیز را جلب نماید .

پروفیل وین کلاس Winclass با مطالعه دقیق در خصوص اهداف کلی اقتصادی و چشم اندازهای چندین ساله کشور عزیزمان ایران ، سیاست گزاری های خود را در راستای بهینه سازی مصرف سوخت و صرفه جویی در مصرف انرژی قرار داده و با تولید انواع مقاطع پروفیل یو پی وی سی جهت ساخت انواع درب و پنجره و ترویج استفاده از آن در فرهنگ مردم سعی دارد تا قدمی در جهت کاهش هزینه های مصرفی مردم بردارد .همچنین شرکت صنایع عایق پلاست مفتخرست تا با نام تجاری پروفیل وین کلاس Winclass بالاترین مدارج و استانداردهای جهانی را در زمینه تولید انواع مقاطع پروفیل یو پی وی سی  کسب نموده و یکی از معدود تولید کنندگان این محصول می باشد تا با در دست داشتن مجموعه ای کامل از تولید خواسته های شما عزیزان را با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان بر آورده سازد .

مقاطع ۳ حفره پروفیل وین کلاس Winclass
پروفیل وین کلاس Winclass نسبت به تولید مقاطع ۳ حفره اقدام نموده است. این مقاطع شامل فریم ۳ حفره، لنگه پنجره ۳ حفره، میانی متحرک ۳ حفره می‌باشد.

مقاطع ۳ حفره پروفیل وین کلاس Winclass

پروفیل وین کلاس Winclass ضمن بررسی نیاز بازار و در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان اقدام به تولید مقاطع ۴ حفره به نام‌های فریم ۴ حفره، لنگه پنجره ۴ حفره، میانی ثابت ۴ حفره، درب داخل بازشو ۴ حفره کرده است.

پروفیل وین کلاس Winclass پس از چندین سال تجربه و مطالعه و آماده سازی بهترین ماشین آلات روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل های یو پی وی سی و انواع شیشه های دو جداره صنعتی آغاز نمود .

پروفیل وین کلاس Winclass در گام نخست به کیفیت محصول می اندیشد و رضایت مشتری را دنبال می کند .

پروفیل وین کلاس Winclass با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان و مقاوم سازی سازه های جدید مقاطع تولیدی خود را با استاندارد های رئال آلمان تطبیق داده  و مقاطع زیر را عرضه نموده است .ایـن مقاطع برای راحتی کار شمـا  با امکان نصب شیشه هـای یک دو و چند جداره تولید می شود .

WinClass

 

 

انواع در و پنجره های یو پی وی سی

انواع پروفیل 

محصولایت عایق پنجره اصفهان

یراق آلات کاله Kale

یراق آلات روتو Roto

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه