تولید پروفیل uPVC با روکش آلومینیوم

  |   اخبار   |   بدون دیدگاه

          جدیدترین محصول عایق پلاست: روکش های آلومینیومی دکورال و آنادایز

ىرب و پنجره یکی از مهمترین بخش های یک ساختمان می باشد. ارتباط بین فضای داخلی و نمای بیرونی با پنجره است. محافظت از فضای داخلی از لحاظ نفوذ صدا و گرما و سرما بر عهده پنجره ساختمان است. باید با نمای بیرون همخوانی داشته باشد و با فضا و چیدمان فضای داخلی هم مغایرت نداشته باشد. جهت تأمین نور کافی و دید مناسب هم طراحی پنجره خیلی مهم است.

در سال های اخیر بر خلاف کشورهای پیشرفته که حدود ۷۵ درصد از متریال مصرفی جهت درب و پنجره را پروفیل uPVC از آن خود کرده است در کشور ما برای پذیرش این پروفیل به عنوان متریالی جدید مقاومت زیادی دیده می شود. یکی از علل این موضوع فراوانی عرضه و ارزانی انرژی در کشور ماست. عدم فرهنگسازی صحیح و اطلاع رسانی هم می تواند به نوبه خود مؤثر باشد.

یکی از دلایل بعضی مصرف کنندگان برای ساخت درب و پنجره های فلزی تنوع رنگی آن ها و همخوانی با نماست. بهانه دیگری که مصرف کننده را به پروفیل uPVC بدبین میکند تغییر رنگ بعضی از پروفیل های تولیدی در کشور است. در زمان اوج بازار درب و پنجره uPVC یعنی ساخت پروژه های مسکن مهر به خاطر تقاضای مشتری که به دنبال جنس ارزان بود و کیفیت به هیچ عنوان در نظر گرفته نمیشد فرصت خوبی برای عده ای فراهم شد که به صورت غیر حرفه ای اقدام به تولید پروفیل و مونتاژ درب و پنجره های بی کیفیت بکنند.اما بعد از گذشت مدت کمی مشکلات زیادی برای پروژه های ساخته شده ایجاد شد. هر چند مشکل اصلی تقاضای مشتری و تولید کننده و سازنده بودند اما مصرف کننده که از این سه نفر دور بود ترجیح داد مقصر را در نزدیکی خود پیدا کند: پروفیل uPVC

تولید کنندگان اما برای رفع این مسائل تلاش زیادی کردند و توانستند طی آزمایشات دقیق ثابت کنند که ادعای مطرح شده در مورد پروفیل های تولیدی استاندارد درست نمی باشد.

اما دلیل اول هنوز پابرجابود. تنوع رنگی زیادی در پروفیل uPVC وجود ندارد و به همین علت نمی تواند سلیقه همه مشتری ها را در نظر بگیرد. راه حل این موضوع هم یکی رنگ کردن پروفیل هاست. رنگ آمیزی پروفیل ها ظاهر سفید آن ها را برای همگونی با نما جذابتر می کند. استفاده از روکش لمینیت یکی دیگر از روشهای رنگ کردن پروفیل است که بیشتر در طرح های شبیه چوب موجود است. اما راه حل سوم که جوابگوی تمام سوالات خواهد بود استفاده از یک روکش نازک آلومینیومی در روی پروفیل uPVC است.

آلومینیوم به راحتی قابلیت رنگ آمیزی و آبکاری دارد. تنوع رنگی زیادی در رنگ های کوره ای وجد دارد و مقاومت بالایی نیز در مقابل تابش آفتاب از خود نشان می دهند.

اما عدم عایق بودن ذاتی فلز اجازه رقابت پنجره های آلومینیومی با uPVC را نمی دهد. بنابر این استفاده از روکش رنگی آلومینیومی بهترین گزینه برای مشتریانی است که به دنبال رنگ های نابی هستند که از آبکاری فلز به دست می آید.

 کارخانه عایق پلاست تولید کننده برند وین کلاس از آغاز تولید نسبت به رعایت استانداردها و همچنین توجه به سلیقه مشتری توجه خاصی نشان داده است.

یکی از جدیدترین تولیدات این مجموعه روکش آلومینیومی در ۴ مدل طرح چوب (دکورال) و سه مدل آبکاری (آنادایزینگ) می باشد.

روفیل روکش دار وین کلاسنمونه رنگ دکورال و آنادیزینگ روکش ها

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه