یراق آلات روتو آلمان Roto

  |   اخبار

دستگیره در و پنجره یراق آلات روتو آلمان Roto

همراه با سیستم مشخصات، دستگیره های پنجره ها مهم ترین عنصر سبکی از یک پنجره هستند. با انتخاب گسترده ای از سبک ها و رنگ ها از محصولات یراق آلات روتو آلمان Roto، شما می توانید یه طرح برجسته در طرح های کلاسیک و مدرن ایجاد کنید.

یراق آلات روتو آلمان Roto مطابق گواهی های استاندارد جهانی بوده و اطمینان مدت عمر طولانی از فن آوری کلاس اول محصولات استاندارد را به شما می دهد.

ظاهر یراق آلات روتو آلمان Roto

پنجره ظاهر باز در جهان امروز بسیار مورد استفاده قرار گرفته است . عملیات آسان و استفاده بهینه از فضا به گونه ای که با صرفه جویی در فضا , جذابیت زیادی نیز دارند .حتی در زیر افزایش بار باد، به عنوان مثال در مناطق ساحلی،  به طور کامل می تواند از مزایای خود استفاده کند. با استفاده از یراق آلات روتو آلمان Roto می توان ظاهری باز از فضا و محیط بیرون در و پنجره های یو پی وی سی ایجاد کرد و از مناظر بیرون لذت برد .

تمامی محصولات یراق آلات روتو آلمان Roto دارای استاندارد جهانی هستند، ضد خش و خوردگی، دارای طول عمر بسیار طولانی، زیبایی فوق العاده بالا در طراحی و همچنین دارای سطح امنیت بسیار بالا در قفل ها و دستگیره های در و پنجره های یو پی وی سی می باشد.

 

The modern handle product range

 

 

انواع در و پنجره های یو پی وی سی

انواع پروفیل 

محصولایت عایق پنجره اصفهان

یراق آلات کاله Kale

یراق آلات روتو آلمان Roto