در و پنجره دو لنگه-مولیون ثابت

در و پنجره دو لنگه-مولیون ثابت به دلیل حداکثر عایق بودن در برابر اتلاف انرژی و آلودگی صوتی یکی از محبوبترین و پرکاربرد ترین سیستم های پنجره یو پی وی سی در ساخت و ساز کشور شده است. یراق آلات و دستگیره های نصب شده بر روی در و پنجره دو لنگه-مولیون ثابت در دو حالت چرخش ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه دو نوع بازشو را ایجاد می کنند. در حالت اول (۹۰ درجه) در و پنجره مانند یک در و پنجره لولایی ساده به طور کامل باز می شود و در حالت دوم (۱۸۰ درجه) در و پنجره از بالا تا زاویه ای مشخص که بستگی به یراق مصرفی دارد، تنها برای تهویه هوا باز می شود.
اکثر مشتریان پنجره های لولایی را نمی پسندند زیرا به تهویه هوا نیاز ندارند و همچنین نظم پرده های نصب شده مقابل پنجره نیز به هم نمی خورد. اما از سوی دیگر پنجره های کشویی عایق بندی کاملی نسبت به پنجره های بازشونده (دوحالته و لولایی) ندارند.

سیستم در و پنجره دو لنگه-مولیون ثابت روشی است برای اینکه مشتریان بتوانند برای تهویه هوا از (حالت دوم) پنجره استفاده کنند و نظم پرده خانه را نیز بر هم نزنند. همچنین در و پنجره دو لنگه-مولیون ثابت از سیستم قفل چندگانه بهره می برد. در و پنجره دو لنگه-مولیون ثابت با قرار گرفتن دستگیره در وضعیت بسته، بطور همزمان لنگه بازشو از ۴ طرف قفل می شود و حداکثر عایق بندی را بوجود می آورد.

در و پنجره دو لنگه-مولیون ثابت-2
ما همیشه در دسترس شما هستیم با ما تماس بگیرید